VIP klub

 

Co je VIP klub?

 

VIP klub je pouze pro registrované zákazníky. Členství v tomto klubu přináší značné výhody zákazníkům za jejich věrnost. Přináší výhody těm zákazníkům, kteří jsou s mými službami spokojeni a využívají je pravidelně. 

Co Vám může VIP klub přinést?

 

Vzhledem k tomu, že si Vaší věrnosti a spokojenosti vážím, VIP klubem se Vám snažím odměnit. VIP klub Vám přináší předvším velmi výrazná finanční zvýhodnění oproti běžným zákazníkům. Členstvím v klubu získáváte automaticky slevu na všechny kadeřnické služby ve výši až 40%

 


 

Podmínky členství

 

  • Jednoduše napíšete na emailovou adresu  luciecharousova@tiscali.cz   základní info o sobě - jméno, tel.číslo, emailovou adresu a do předmětu zkratku  "VIP klub".
  • Po té Vám bude vystavena členská kartička, kterou se budete prokazovat při každé návštěvě. Každé využití VIP karty Vám bude potvrzeno. Za jeden kalendářní rok je nutné využít 5x jakoukoliv kadeřnickou službu. Odevzdáte-li na konci roku 

 

VIP kartu s alespoň čtyřmi potvrzenými návštěvami, získáváte novou a Vaše členství je automaticky prodlouženo na další rok. 

 

Získáte- li VIP kartu v průběhu roku, počítá se poměrná část návštěv. Tzn, když si pořídíte VIP kartu v polovině roku, stačí Vám na prodloužení členství pouze dvě návštěvy do konce kalendářního roku.

VIP karta je platná vždy od 1.1. do 31.12. daného roku

 

- VIP kartu lze uplatnit pouze u kadeřnice Lucie.

- Další slevy s VIP kartou nelze kombinovat. 

- VIP karta je na jméno a není přenositelná.


 

 

Co dělat při ztrátě VIP karty?

 

- I to se může stát. Stačí ztrátu nahlásit při další objednávce do kadeřnictví, číslo staré karty bude odepsáno a dostanete novou VIP kartičku. Každá Vaše návštěva je zaznamenaná v mojí databázi a návštěvy ze ztracené karty Vám budou potvrzené na novou kartičku, takže o své bonusy nepřijdete. 

 

Členstvím ve VIP klubu můžete jen získat, tak proč ho nevyužít?!

Kontakt

Kadeřnictví Lucie - Pečky

J. A. Komenského 184
Pečky
289 11
nacházíme se 50m od vlakového i autobusového nádraží

+420 732 711 711