Brazilský keratin

Obdivujete zářivou krásu vlasů modelek a televizních hvězd a toužíte také po krásných hebkých vlasech, které se snadno upravují, bez nutnosti trávit hodiny před zrcadlem žehlením a fénováním?

Přemýšlíte jak to, že je příroda obdarovala tak krásnými dlouhými vlasy a vy se s vlasy stále trápíte?

Prozradíme Vám jejich trik pro krásně hebké, jemné, lesklé a hladké vlasy a to Brazilský Keratin.

Brazil Keratin, aneb Brazilské Keratinové ošetření není jen další variací nějakého již existujícího produktu. Je to absolutně nový, revoluční produkt, který otevřel zcela novou kategorii v oboru kadeřnictví. Za dobu své existence se ve světě velmi rychle rozšířil díky obrovskému zájmu z řad nadšených zákazníků.

Brazilský Keratin je produkt, který původně vznikl v Brazílii, ale nyní se vyrábí především v USA. Brazilský Keratin regeneruje poškozené vlasy. U zdravých vlasů vytváří ochrannou vrstvu proti případnému poškození. Chrání vlasy před škodlivým vlivem okolního prostředí. Jeho aplikace je velmi jednoduchá. Nejde o chemický proces, který by narušil vazby vlasů a změnil jejich strukturu. Brazilský Keratin nepoužívá žádné chemikálie k otevření a uzavřenívlasových kutikul. Při aplikaci Brazilského Keratinu nevzniká žádné riziko poškození nebo lámání vlasů. Tento jedinečný produkt nemá žádná omezení. Je vhodný pro všechny tipy a druhy vlasů. Je vhodný pro ženy, muže i děti. Výsledkem ošetření vlasů Brazilským Keratinem jsou uzdravené, hladké, jemné, lesklé, necuchající se rovné vlasy, případně vlasy, které drží jednoduše takový tvar, který jim dáte. Výsledek vás nadchne.

Brazilský Keratin a jeho vlastnosti

Je převratný.

Brazilský Keratin je revoluční produkt, který je řešením pro ty, kteří již nechtějí mít poškozené a neposlušné vlasy. Je určen pro vlasy kadeřavé, kudrnaté, vlnité, pro vlasy krepaté, zašlé, mdlé, bez lesku apod. Je správným řešením pro všechny, kteří chtějí krásné, zdravé, hladké, jemné, lesklé a rovné, nebo lehce tvarovatelné vlasy. Vlasy ošetřené Brazilským Keratinem se necuchají a jejich každodenní úprava je otázkou chvilky!

Je snadný.

Po pečlivém umytí vlasů speciálním čistícím šampónem, se Brazilský Keratin, který je ve formě emulze, nanese na vlasy pomocí štětce (jako u barvení vlasů) a hřebenu. Poté se vlasy vysuší fénem. Dalším krokem je pečlivé zažehlení produktu do vlasů speciální žehličkou. Celý proces ošetření trvá cca 1,5-4 hodiny. Konečný výsledek je neuvěřitelný!

Je zdravý a chrání.

Ošetření Brazilským Keratinem není chemický proces, který by narušil vazby vlasů a změnil jejich strukturu. Nejsou použity žádné chemikálie k otevření a uzavření vlasových kutikul. Není nutné hlídat čas a provádět neutralizaci jinou chemikálií, která by zastavila chemický proces. PH faktor produktu je dokonce nižší než u obyčejné vody. Brazilský Keratin chrání vlasy před škodlivými vlivy okolního prostředí, např. UV paprsky, slanou mořskou vodou, chlórem v bazénech, smogem a jinými znečišťujícími látkami.

Je ohleduplný.

Při aplikaci Brazilského Keratinu nevzniká žádné riziko poškození nebo lámání vlasů. Brazilský Keratin je péče, která má dlouhodobý, nikoliv však trvalý účinek. Postupem času se z vlasů vymývá, aniž by zanechal nějaké stopy či poškození jako jiné přípravky běžně používané v kadeřnictví. Vyžaduje obnovu po cca 2-4 měsících.

Je univerzální.

Tento produkt nemá žádná omezení, je vhodný pro všechny tipy a druhy vlasů. Brazilský Keratin je univerzální produkt, bezpečný pro použití u jakýchkoli vlasů, suchých, kudrnatých, poničených nadměrným ošetřováním, barvených, ale dokonce i u vlasů nedotčených, které nebyly nikdy ničím ošetřeny. Poškozené vlasy Brazilský Keratin regeneruje, u zdravých vlasů vytváří ochrannou vrstvu proti případnému poškození. Vlasy ošetřené Brazilským Keratinem jsou zdravé, lesklé, nekroutí se a jdou velice snadno upravit.

 

A co je to keratin?

 

Keratin je bílkovina, přírodní látka, která je nerozpustná ve vodě a má vláknitou strukturu. Je to základní stavební materiál vlasu. Má vysokou pevnost a jeho ochranné vlastnosti zkvalitňují vlas zevnitř i zvenčí. Molekuly keratinu pronikají do vlasu a opravují jeho vnitřní poškození a vytvářejí ochrannou vrstvu proti dalšímu poškození.

 

Kontakt

Kadeřnictví Lucie - Pečky

J. A. Komenského 184
Pečky
289 11
nacházíme se 50m od vlakového i autobusového nádraží

+420 732 711 711